«Իմ քայլը» դաշինքը ներկայացրել է ռեյտինգային ընտրակարգով առաջադրված պատգամավորության թեկնածուներին՝ ըստ ընտրատարածքների: Դաշինքի համամասնական ցուցակում ընդգրկված է 183 թեկնածու: Այնտեղ կան «Քաղաքացիական պայմանագիր» կուսակցության, «Առաքելություն» կուսակցության անդամներ, ինչպես նաև անկուսակցականներ:

Թիվ 1 ընտրատարածք (Երևանի Ավան, Նոր Նորք, Քանաքեռ-Զեյթուն վարչական շրջաններ) 1.Ասլանյան Հակոբ Արսենի – ՔՊԿ

2.Ավետիսյան Ալեքսանդր Մելսիկի – ՔՊԿ

3.Բաթոյան Զարուհի Վալերիանի – ՔՊԿ

4.Գեւորգյան Գոռ Գեւորգի – անկուսակցական

5.Զեյնալյան Նարեկ Արտավազդի – ՔՊԿ

6.Կոնջորյան Հայկ Արսենի – անկուսակցական

7.Հակոբյան Երջանիկ Մանվելի – ՔՊԿ

8.Հայրապետյան Մխիթար Իոսիֆի – ՔՊԿ

9.Հայրապետյան Տաթեւիկ Արմենի – ՔՊԿ

10.Չիլինգարյան Կարեն Վալադիկի – ՔՊԿ

11.Պապիկյան Մեսրոպ Թեւոսի – ՔՊԿ

12.Պողոսյան Քրիստինե Ատոմի – ՔՊԿ

13.Տիգրանյան Հերիքնազ Սարգսի – անկուսակցական

Թիվ 2 ընտրատարածք (Երևանի Արաբկիր, Աջափնյակ, Դավթաշեն վարչական շրջաններ) 1.Աբրահամյան Գայանե Ասքանազի – անկուսակցական

2.Ավինյան Տիգրան Արմենի – ՔՊԿ

3.Արշակյան Հակոբ Վրեժի – ՔՊԿ

4.Բաղդասարյան Նիկոլայ Յուրիի – ՔՊԿ

5.Բեղլոյան Անուշ Էդվարդի – ՔՊԿ

6.Դարբինյան Վազգեն Արշավիրի – ՔՊԿ

7.Հովակիմյան Վահագն Միսակի – ՔՊԿ

8.Հովհաննիսյան Հովհաննես Վահագնի – ՔՊԿ

9.Մակունց Լիլիթ Կամոյի – ՔՊԿ

10.Մկրտչյան Արմեն Պարգեւի – ՔՊԿ

11.Մկրտչյան Հայկ Համլետի – ՔՊԿ

12.Նազարյան Լենա Ռաֆայելի – ՔՊԿ

13.Վարդանյան Վլադիմիր Դավիթի – ՔՊԿ

14.Քոչարյան Անդրանիկ Գրիգորի – անկուսակցական

Թիվ 3 ընտրատարածք (Երևանի Մալաթիա Սեբաստիա և Շենգավիթ վարչական շրջաններ) 1.Գաբրիելյան Սիսակ Արմենի – ՔՊԿ

2.Գալստյան Մերի Արսենի – անկուսակցական

3.Գրիգորյան Էրիկ Էմիլի – անկուսակցական

4.Գրիգորյան Հռիփսիմե Աշոտի – ՔՊԿ

5.Հակոբյան Հրաչյա Վաչիկի – ՔՊԿ

6.Համբարձումյան Համբարձում Գագիկի – ՔՊԿ

7.Հարությունյան Արայիկ Էդուարդի – ՔՊԿ

8.Հովհաննիսյան Արթուր Ղարիբի – ՔՊԿ

9.Հովհաննիսյան Հայկ Գառնիկի – ՔՊԿ

10.Ղազարյան Սոնա Արայի – ՔՊԿ

11.Մաթեւոսյան Զարուհի Գեղամի – ՔՊԿ

12.Միրզոյան Արարատ Սամվելի – ՔՊԿ

13.Պապոյան Գեւորգ Հարությունի – ՔՊԿ

14.Ռուբինյան Ռուբեն Կարապետի – ՔՊԿ

15.Ցիրունյան Հայկ Զարմիկի – ՔՊԿ

Թիվ 4 ընտրատարածք (Երևանի Կենտրոն, Նորք Մարաշ, Էրեբունի, Նուբարաշեն վարչական շրջաններ)

1.Աթաբեկյան Վարդան Նելսոնի – ՔՊԿ

2.Աղաջանյան Էդուարդ Արթուրի – ՔՊԿ

3.Բադալյան Լուսինե Խաչիկի – ՔՊԿ

4.Գրիգորյան Վահագն Ռոբերտի – ՔՊԿ

5.Թորոսյան Արսեն Գեւորգ – ՔՊԿ

6.Խաչատրյան (Թուխիկյան) Նարինե Լեւոնի – անկուսակցական

7.Սանասարյան Դավիթ Տարոնի – ՔՊԿ

8.Սիմիդյան Հակոբ Կարապետի – ՔՊԿ

9.Սիմոնյան Ալեն Ռոբերտի – ՔՊԿ

10.Վարդանյան Ծովինար Գեւորգի – ՔՊԿ

11.Փամբուխչյան Արմեն Սոկրատի – ՔՊԿ

Թիվ 5 ընտրական տարածք (Արարատի մարզ)

1.Աղազարյան Հովիկ Հովսեփի – ՔՊԿ

2.Ավետիսյան Սոս Վահեի – ՔՊԿ

3.Ատոմյան Սերգեյ Սամվելի – անկուսակցական

4.Գասպարյան Տաթեւիկ Մաթեւոսի – անկուսակցական

5.Թեւոնյան Սեւակ Ռազմիկի – անկուսակցական

6.Կարապետյան Մարիա Էվրադի – ՔՊԿ

7.Հակոբյան Նշան Գալուստի – ՔՊԿ

8.Միրզախանյան Լիլիթ Յուրիի – անկուսակցական

9.Մուրադյան Ռոման Գագիկի – անկուսակցական

10.Պարսիլյան Տիգրան Սերյոժայի – ՔՊԿ

11.Սարգսյան Գարիկ Մնացականի – ՔՊԿ

Թիվ 6 ընտրական տարածք (Արմավիրի մարզ)

1.Առաքելյան Մնացական Արազի – անկուսակցական

2.Գրբոյան Սիրան Վազգենի – անկուսակցական

3.Գրիգորյան Կարեն Ժիրայի – ՔՊԿ

4.Գրիգորյան Մարիամ Մանվելի – ՔՊԿ

5.Ենգիբարյան Վիկտոր Լեւոնի – անկուսակցական

6.Ղազարյան Թագուհի Արարատի – ՔՊԿ

7.Մանավազյան Արուսյակ Լեւոնի – ՔՊԿ

8.Մեխակյան Արգիշտի Մեխակի – անկուսակցական

9.Միրզոյան Առաքել Օգսենի – անկուսակցական

10.Մկրտչյան Նարեկ Արշակի – ՔՊԿ

11.Պետրոսյան Արսեն Հովհաննեսի – ՔՊԿ

12.Սարգսյան Սիրաք Սամվելի – ՔՊԿ

13.Տոնոյան Ռազմիկ Թաթուլի – ՔՊԿ

14.Օհանջանյան Էմին Ռուբենի – ՔՊԿ

Թիվ 7 ընտրատարածք (Արագածոտնի մարզ)

1.Ասատրյան Մաթևոս Գոռի – ՔՊԿ

2.Գեւորգյան Դավիթ Հովիկի – ՔՊԿ

3.Ղազարյան Արմենուհի Նշանի – ՔՊԿ

4.Մալխասյան Անդրանիկ Մյասնիկի – անկուսակցական

5.Մովսիսյան Սերգեյ Լեւիկի – ՔՊԿ

6.Նազարյան Արսեն Գարեգինի – ՔՊԿ

7.Սարգսյան Անահիտ Սարգսի – ՔՊԿ

Թիվ 8 ընտրատարածք (Գեղարքունիքի մարզ)

1.Գրիգորյան Նարեկ Հարազատի – ՔՊԿ

2.Թարվերդյան Արամ Էդուրադի – ՔՊԿ

3.Թովմասյան Թագուհի Մանուելի – ՔՊԿ

4.Կարապետյան Աննա Սամվելի – ՔՊԿ

5.Կարապետյան Վարազդատ Ազատի – անկուսակցական

6.Ղազարյան Ալխաս Աղաբեկի – անկուսակցական

7.Սանոսյան Գնել Հենզելի – ՔՊԿ

8.Սարգսյան Կարեն Վահանի – ՔՊԿ

9.Սարգսյան Հայկ Զարեհի – ՔՊԿ

Թիվ 9 ընտրատարածք (Լոռու մարզ)

1.Ավետիսյան Արմեն Նիկոլայի – անկուսակցական

2.Առաքելյան Սամվել Սուրենի – անկուսակցական

3.Դանիելյան Վահե Սերյանի – ՔՊԿ

4.Դավոյան Արփինե Հրահատի – ՔՊԿ

5.Խաչատրյան Արամ Մայիսի – ՔՊԿ

6.Ղուկասյան Անդրեյ Սերժիկի – ՔՊԿ

7.Մելիքյան Արմինե Ռազմիկի – անկուսակցական

8.Մկրտչյան Արեն Միքայելի – ՔՊԿ

9.Պապիկյան Սուրեն Ռաֆիկի – ՔՊԿ

10.Պառավյան Լուսինե Հովիկի – անկուսակցական

11.Պետրոսյան Արտաշես Պետրոսի – անկուսակցական

12.Սարգսյան Վահան Վրույրի – ՔՊԿ

13.Ուլիխանյան Տիգրան Արմենի – ՔՊԿ

14.Օհանյան Վանիկ Սիրակի – անկուսակցական

Թիվ 10 ընտրատարածք (Կոտայքի մարզ)

1.Աբգարյան Գեւորգ Գուրգենի – ՔՊԿ

2.Բոշյան Արման Արամի – ՔՊԿ

3.Հակոբյան Վաղարշակ Սոսի – ՔՊԿ

4.Հովհաննիսյան Վահե Սահակի – Առաքելություն կուսակցություն

5.Մամիկոնյան Գոհար Սամվելի – ՔՊԿ

6.Միքայելյան Սասուն Մեխակի – ՔՊԿ

7.Պետրոսյան Ռոմանոս Վանիչկայի – ՔՊԿ

8.Ստեփանյան Լիլիթ Սասունի – ՔՊԿ

Թիվ 11 ընտրատարածք (Շիրակի մարզ)

1.Առուշանյան Դավիթ Վոլոդիայի – ՔՊԿ

2.Բաղդասարյան Նազելի Հրաչի – անկուսակցական

3.Գինեցյան Էլզա Հովսեփի – ՔՊԿ

4.Հարությունյան Հովհաննես Ավետիքի – ՔՊԿ

5.Հովսեփյան Սոֆիա Ազատի – ՔՊԿ

6.Մելիքջանյան Արա Ռոմիկի – ՔՊԿ

7.Մխչյան Կարապետ Մանուկի – ՔՊԿ

8.Պալյան Էմմա Նորայրի – ՔՊԿ

9.Պետրոսյան Սարգիս Ռաֆիկի – ՔՊԿ

10.Պետրոսյան Տիգրան Գուրգենի – անկուսակցական

11.Սարիբեկյան Նիկոլայ Ռուբիկի – ՔՊԿ

12.Սարուխանյան Կարեն Հակոբի – ՔՊԿ

13.Սեխլեյան Դավիթ Ժիրբերդի – անկուսակցական

14.Վարդապետյան Արմեն Սուրենի – անկուսակցական

15.Ցոլակյան Ֆելիքս Խոստեղի – անկուսակցական

Թիվ 12 ընտրատարածք (Սյունիքի և Վայոց Ձորի մարզեր)

1.Բաբայան Նարեկ Վարուժանի – ՔՊԿ

2.Գրիգորյան Աննա Արամի – անկուսակցական

3.Խաչատրյան Արմեն Էդմոնդի – ՔՊԿ

4.Ծատրյան Մարիամ Ալիկի – անկուսակցական

5.Կանդազյան Կարեն Ստյոպայի – ՔՊԿ

6.Կարապետյան Տիգրան Գոռի – անկուսակցական

7.Համբարձումյան Կարեն Հովհաննեսի – անկուսակցական

8.Ղազարյան Մարինա Կամոյի – ՔՊԿ

9.Ղահրամանյան Նարեկ Սամվելի – ՔՊԿ

10.Սարգսյան Տրդատ Նորիկի – ՔՊԿ

Թիվ 13 ընտրատարածք (Տավուշի մարզ)

1.Անտոնյան Լուսինե Ռուսլանի – անկուսակցական

2.Անտոնյան Հերմինե Սամվելի – ՔՊԿ

3.Բեգլարյան Հայկանուշ Խորենի – ՔՊԿ

4.Ղալումյան Վահե Վոլոդիայի – ՔՊԿ

5.Ճաղարյան Էդգար Աշոտի – անկուսակցական

6.Չոբանյան Հայկ Հարությունի – անկուսակցական

7.Փաշինյան Սիփան Արտակի – ՔՊԿ